Michalovi Polákovi

Autor: Michal Kaščák (mailto:@), Téma: Ostatné
Vydané dňa 13. 07. 2004 (10947 × prečítané)
Milý Michal. Mýlite sa, a to dokonca v podstate. Pletiete ideály s otázkou, ako je to s vyúčtovaním - to mi je vždy podozrivé. Ak Vás to trápi - náklady na festival hradí Agentúra Pohoda.

Keby Váš príspevok nebol smutný, bol by len obyčajne trápny. Zneužívate dokonca nešťastie ľudí, ktorí prišli o svojich blízkych v Iraku, na nezmyselné konštatovania, to je priam neodpustiteľné a svedčí to o Vašej absolútnej necitlivosti. Ak chcete svoje názory prediskutovať - sme otvorená spoločnosť - máte super príležitosť na festivale počas diskusie. Aráada sa profesionalizuje - aj mne bola protivná v časoch, keď bola "povinnou zábavkou" - teraz je to však založené na dobrovoľnosti. Vadilo by Vám, keby bola Pohoda na železničnej stanici a podieľali by sa na nej železničiari? Aj tí majú uniformu, aj železničiarom sa môžete stať, iba ak chcete. A argument proti železnici sa dá tiež nájsť: nehody na priecestiach,výrub stromov, prepravovanie škodlivých látok, atď.


Je naozajstným posunom, ak môžme robiť festival v priestore, ktorý patrí armáde. Nerobíme naoplátku nič, iba sa slušne správame - tak, ako by sa mal správať každý nájomník voči svojmu nájomcovi.