hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

14. 11. 2019 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Smrt, za kterou mohou sociální demokraté

Vladislav Černík

Téměř bez povšimnutí v mediích proběhlo 5. 3. výročí 135 let od narození jedné zajímavé historické postavy, německé levicové socialistky Rosy Luxemburgové (1871 -1919). Samotné její jméno bylo v BL několikrát zmíněno a tudíž není čtenářům neznámé. Nicméně, schvalování tzv. antikomunistických zákonů jak na národní úrovni u nových států EU, tak i na úrovni RE se děje za minimálně vlažného přístupu stran sociální demokracie a někdy i za aktivistických prohlášení jejich představitelů, že za jejich vlád nikdy nikde nedošlo k nějakým nezákonnostem. Proto stojí za to si připomenout osobnost Rosy Luxemburgové a okolnosti její násilné smrti.

(07. 03. 2006)



Linka na dnes



Amnesty International Slovensko

Najznámejšia organizácia ochrancov ľudských práv je dobrým príkladom toho, že keď ide o správnu vec, netreba sa báť začínať aj z ničoho. Myšlienka na čosi ako Amnesty skrsla v mozgu jej zakladateľa na základe jednej drobnej novinovej správy; dnes je celosvetovou organizáciou s tisícami členov. AI nestranne bije do každého štátu, ktorý nespravodlivo väzní, mučí, zabíja alebo inak ubližuje vlastným občanom. Preto ju nemá v láske žiadny režim... a preto sa na ňu odvolávajú všetci, ktorým ležia viac na srdci ľudia, ako režimy.


Komentáre
k článku: Strana zelených s r. o. ?
(zo dňa 15.06.2006, autor článku: Pavol Fabian)

Komentár zo dňa: 02.09.2019 18:28:28
Autor: (@)
Titulok:
Nike Air Force 1 Gum Sole http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-force-1-gum-sole_4281.html
Adidas Originals Samoa Men http://www.yeezy-adidas.us/adidas-originals-samoa-men_11848.html
Nike Grey Black Shoes http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-grey-black-shoes_6691.html
Asics Gel Quantum http://www.asicstrainers.us/asics-gel-quantum_3684.html
Different Color Nikes http://www.nikeairmaxshoes.us/different-color-nikes_3487.html
Pandora Belle Charm http://www.pandorajewelryrings.us/pandora-belle-charm_2951.html
Nike Air Force 1 Lv8 http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-force-1-lv8_3461.html
Adidas Alphabounce Review http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-alphabounce-review_4107.html
Nike Shoes Latest Model 2019 http://www.nikeairmax2019.us/nike-shoes-latest-model-2019_3536.html
Adidas Spezial Release 2019 http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-spezial-release-2019_6101.html
White Nike Air Max Girls http://www.nike-trainersuk.co.uk/white-nike-air-max-girls_4311.html
Asics Turf Shoes Womens http://www.asicstrainers.us/asics-turf-shoes-womens_3663.html
Yeezy 500 Yellow http://www.yeezytrainers.org.uk/yeezy-500-yellow_2608.html
Nike Grandstand 2 http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-grandstand-2_3248.html
Rainbow Air Max Plus http://www.nikeairmaxshoes.us/rainbow-air-max-plus_3445.html
Adidas Busenitz White http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-busenitz-white_2914.html
Yeezy V2 Cheap http://www.yeezyadidas-shoes.us/yeezy-v2-cheap_5758.html
Balenciaga Sale Mens http://www.balenciagashoessneakers.us/balenciaga-sale-mens_2228.html
Birkenstock Nursing Shoes http://www.birkenstocksandalsshoes.us/birkenstock-nursing-shoes_2383.html
Nike Tn Green http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-tn-green_5586.html
Grey And Pink Nmd http://www.yeezytrainers.org.uk/grey-and-pink-nmd_3967.html
Jordan 8 Aqua http://www.jordanretro11shoes.us/jordan-8-aqua_3947.html
Jordan 6 Black Cat http://www.jordanretro11shoes.us/jordan-6-black-cat_4688.html
Adidas Primeknit Boost http://www.yeezy-adidas.us/adidas-primeknit-boost_8837.html
Nike Mens http://www.nikeairmax2019.us/nike-mens_2279.html
Pandora Birthday Charms http://www.pandoracharmsjewelry.us/pandora-birthday-charms_2298.html
Adidas Velvet Vibes http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-velvet-vibes_4575.html
Nike Duo Sandals http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-duo-sandals_3352.html
Air Max 97 Premium Black http://www.nike-trainersuk.co.uk/air-max-97-premium-black_4745.html
Pandora Poetic Blooms http://www.pandoracharmsjewelry.us/pandora-poetic-blooms_2565.html
Adidas Nmd R1 Mens White http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-nmd-r1-mens-white_3041.html
Nike Air Force 1 Suede http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-force-1-suede_4393.html
Adidas Originals Nmd_Cs2 http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-originals-nmd_cs2_4540.html
Birkenstock Official Site http://www.birkenstocksandalsshoes.us/birkenstock-official-site_2308.html
Air Force Black And White http://www.nikeairmax2019.us/air-force-black-and-white_2866.html
Adidas Ultra Boost Black Friday http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-ultra-boost-black-friday_2967.html
Off White Nike For Sale http://www.offwhiteshoesclothing.us/off-white-nike-for-sale_3170.html
Nike Air Max Dynasty 2 Mens http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-air-max-dynasty-2-mens_5011.html
Mens Nike Shoes Size 13 http://www.nikeairmaxshoes.us/mens-nike-shoes-size-13_3828.html
Off White Nike Grey http://www.offwhiteshoesclothing.us/off-white-nike-grey_3525.html
White Nikes Mens http://www.nikeairmaxshoes.us/white-nikes-mens_4231.html
Pandora Pearl http://www.pandorajewelryrings.us/pandora-pearl_2677.html
Adidas Ultra Boost Ltd http://www.yeezy-adidas.us/adidas-ultra-boost-ltd_12241.html
Asics Australia http://www.asicstrainers.us/asics-australia_4042.html
Adidas All Star Black http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-all-star-black_5744.html
Sean Wotherspoon Air Max For Sale http://www.nike-trainersuk.co.uk/sean-wotherspoon-air-max-for-sale_6705.html
Adidas Originals Sale http://www.yeezy-adidas.us/adidas-originals-sale_10329.html
90S Adidas Shoes http://www.yeezytrainers.org.uk/90s-adidas-shoes_6052.html
Mk Purse And Wallet Set http://www.michaelkorswallet.us/mk-purse-and-wallet-set_2344.html
Pandora Coupons http://www.pandoracharmsjewelry.us/pandora-coupons_2229.html
Nike Hiking http://www.nikeairmax2019.us/nike-hiking_3560.html
Adidas Flux White http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-flux-white_4798.html
Nike Outlet Alabama http://www.nikeairmax2019.us/nike-outlet-alabama_4694.html
Nike Flex 2019 Rn Kids http://www.nikeairmax2019.us/nike-flex-2019-rn-kids_4227.html
Womens Air Max http://www.nike-trainersuk.co.uk/womens-air-max_3017.html
Yeezy Raffle http://www.yeezytrainers.org.uk/yeezy-raffle_2224.html
Girls Air Max 90 http://www.nike-trainersuk.co.uk/girls-air-max-90_5914.html
Falcon Adidas http://www.yeezytrainers.org.uk/falcon-adidas_3848.html
Asics T600N http://www.asicstrainers.us/asics-t600n_4512.html
Air Jordan 1 X Off White http://www.jordanretro11shoes.us/air-jordan-1-x-off-white_4500.html
Vapormax Air Plus http://www.nike-trainersuk.co.uk/vapormax-air-plus_9080.html
Adidas New Sneaker Release http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-new-sneaker-release_3177.html
Latest Yeezy http://www.yeezytrainers.org.uk/latest-yeezy_2225.html
Air Jordan X http://www.jordanretro11shoes.us/air-jordan-x_3734.html
Air Max Running http://www.nike-trainersuk.co.uk/air-max-running_6388.html
Adidas Superstar 2G http://www.yeezy-adidas.us/adidas-superstar-2g_12281.html
Air Max 2019 97 http://www.nike-trainersuk.co.uk/air-max-2019-97_9474.html
Pandora Big Sister Charm http://www.pandorajewelryrings.us/pandora-big-sister-charm_2588.html
Nike Presto Womens Olive Green http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-presto-womens-olive-green_8679.html
Pandora Bracelet Full Of Charms http://www.pandoracharmsjewelry.us/pandora-bracelet-full-of-charms_2380.html
All Black Yeezy http://www.yeezytrainers.org.uk/all-black-yeezy_2911.html
Nmd Raw Pink http://www.yeezyadidas-shoes.us/nmd-raw-pink_3767.html
Ultra Boost Size 8 http://www.yeezyadidas-shoes.us/ultra-boost-size-8_5105.html
Pandora 2019 Collection http://www.pandoracharmsjewelry.us/pandora-2019-collection_2750.html
Air Force 1 Utility http://www.nikeairmax2019.us/air-force-1-utility_6791.html
Air Max 95 Green http://www.nike-trainersuk.co.uk/air-max-95-green_5459.html
Nmd http://www.yeezyadidas-shoes.us/nmd_3440.html
Womens Asics http://www.asicstrainers.us/womens-asics_3662.html
Adidas Nmd R1 Japan Black http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-nmd-r1-japan-black_4008.html
Pink Nikes Womens http://www.nikeairmax2019.us/pink-nikes-womens_4741.html
Nike Online Coupons http://www.nikeairmax2019.us/nike-online-coupons_4960.html
Nike Air Max 90 2019 Releases http://www.nikeairmax2019.us/nike-air-max-90-2019-releases_5630.html
Nike Air Max Zero Black http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-max-zero-black_5909.html
Nike Casual Shoes Boys http://www.nikeairmax2019.us/nike-casual-shoes-boys_5745.html
Adidas Seeley http://www.yeezy-adidas.us/adidas-seeley_9375.html
Fake Supreme Clothing http://www.supreme-shirt.us/fake-supreme-clothing_2492.html
Adidas Stan Smith Girls http://www.yeezy-adidas.us/adidas-stan-smith-girls_9960.html
Nike Shoes 2019 Latest Model http://www.nikeairmax2019.us/nike-shoes-2019-latest-model_5680.html
Air Max 95 Sale http://www.nike-trainersuk.co.uk/air-max-95-sale_4922.html
Black Birkenstock Sandals http://www.birkenstock-uk.org.uk/black-birkenstock-sandals_2233.html
Vapormax 2 Flyknit http://www.nike-trainersuk.co.uk/vapormax-2-flyknit_5829.html
Ugg Store http://www.uggbootsonsale.us/ugg-store_2145.html
Birkenstock Usa http://www.birkenstocksandalsshoes.us/birkenstock-usa_2226.html
Nike Air Mags 2019 http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-air-mags-2019_2151.html
Nike Air Max Invigor Print Womens http://www.nikeairmax2019.us/nike-air-max-invigor-print-womens_4734.html
Lebron 15 Release Date http://www.nikeairmaxshoes.us/lebron-15-release-date_5565.html
Nike Air Max Ultra 97 http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-max-ultra-97_4811.html
2019 Elite Air Max http://www.nike-trainersuk.co.uk/2019-elite-air-max_4667.html
Yeezy Boost 350 V2 Retail Price http://www.yeezyadidas-shoes.us/yeezy-boost-350-v2-retail-price_5976.html
Adidas Originals Stan Smith Junior http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-originals-stan-smith-junior_5124.html
Red And Gray Nike Shoes http://www.nike-trainersuk.co.uk/red-and-gray-nike-shoes_8870.html
Adidas Nmd R3 http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-nmd-r3_4215.html
Grey Suede Adidas http://www.yeezytrainers.org.uk/grey-suede-adidas_5486.html
Nike Training Shoes Women 2019 http://www.nikeairmax2019.us/nike-training-shoes-women-2019_5590.html
Nike Sb Zoom Blazer http://www.nikeairmax2019.us/nike-sb-zoom-blazer_6517.html
Nike Vapormax Tn Plus http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-vapormax-tn-plus_5717.html
New Jordans Retro 11 http://www.jordanretro11shoes.us/new-jordans-retro-11_3685.html
Adidas Flux Pink http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-flux-pink_3186.html
Nike And Off White Shoes http://www.nikeairmax2019.us/nike-and-off-white-shoes_5978.html
Nike Air Max 91 http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-max-91_6208.html
New Af1 2019 http://www.nikeairmaxshoes.us/new-af1-2019_7045.html
Asics Noosa Tri http://www.asicstrainers.us/asics-noosa-tri_3483.html
Yeezy 2019 Lineup http://www.yeezytrainers.org.uk/yeezy-2019-lineup_2200.html
Navy Blue Ultra Boost http://www.yeezyadidas-shoes.us/navy-blue-ultra-boost_5211.html
Jordan 11 Prom Night http://www.jordanretro11shoes.us/jordan-11-prom-night_4426.html
Yeezy 950 Duckboot http://www.yeezyadidas-shoes.us/yeezy-950-duckboot_2764.html
Adidas Baby Grow http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-baby-grow_5336.html
Junior Air Force 1 White http://www.nike-trainersuk.co.uk/junior-air-force-1-white_6661.html
Air Yeezy Red October http://www.nikeairmaxshoes.us/air-yeezy-red-october_2834.html
Adidas Eqt Adv http://www.yeezy-adidas.us/adidas-eqt-adv_9291.html
Pandora United In Love Necklace http://www.pandorajewelryrings.us/pandora-united-in-love-necklace_2374.html
Cheap Supreme Stuff http://www.supreme-shirt.us/cheap-supreme-stuff_2317.html
Gosha X Adidas http://www.yeezytrainers.org.uk/gosha-x-adidas_3985.html
Nike Air Max 2019 Id http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-max-2019-id_9010.html
Adidas Deerupt Runner White http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-suede-shoes_6591.html
Nike Flyknit Max http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-flyknit-max_6392.html
Nike Sb High http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-sb-high_2296.html
New Adidas Yeezy http://www.yeezy-adidas.us/new-adidas-yeezy_11828.html
Air Forces Release Dates 2019 http://www.nikeairmaxshoes.us/air-forces-release-dates-2019_4919.html
Nike Pegasus White http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-pegasus-white_5557.html
Vapormax Mesh http://www.nike-trainersuk.co.uk/vapormax-mesh_5165.html
Cheap Womens Adidas Trainers http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-website-uk_6377.html
Nike Mens Free Run 2018 http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-mens-free-run-2018_4946.html
Nike Flex Trainer 7 http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-flex-trainer-7_2683.html
Jordan Ix http://www.jordanretro11shoes.us/jordan-ix_3620.html
Adidas Mesh http://www.yeezy-adidas.us/adidas-mesh_11914.html
Pandora Charms 2019 http://www.pandoracharmsjewelry.us/pandora-charms-2019_2265.html
Red Blue Nike http://www.nikeairmax2019.us/red-blue-nike_4766.html
Adidas Nmd R1 Red http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-nmd-r1-red_4834.html
Nike Zoom Fly Sizing http://www.nikeairmax2019.us/nike-zoom-fly-sizing_5686.html
Migos Air Max http://www.nikeairmax2019.us/migos-air-max_3726.html
Red Skechers http://www.skechersboots.us/red-skechers_2244.html
Boys Blue Adidas http://www.yeezyadidas-shoes.us/boys-blue-adidas_4857.html
Skechers Sale http://www.skechersboots.us/skechers-sale_2165.html
Adidas Fashion Trainers http://www.yeezytrainers.org.uk/black-nmds-mens_6985.html
Latest Jordans http://www.jordanretro11shoes.us/latest-jordans_3612.html
Nmd Coral http://www.yeezyadidas-shoes.us/nmd-coral_4171.html
Adidas Los Angeles White http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-los-angeles-white_5377.html
Nike Air Jordan Retro http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-jordan-retro_6916.html
Ugg Boots For Men http://www.uggbootsonsale.us/ugg-boots-for-men_2163.html

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.