hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

14. 11. 2019 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Protest - pro test

Jaro Dunaj

Tak si pomaly ale iste zvykáme na zátarasy v mestách, osobné prehliadky, odklonenú verejnú aj osobnú dopravu. Policajtov v civile nahrádzajú kamery, skenery a všeliaké iné potvorstvá. Aby sme dokázali že je to všetko treba, tak niekto spriaznený šuchne do igelitky šulec nejakej "Explosivo Plastico" samozrejme tak, aby ani náhodou nebuchla, a keď by buchla, tak rozmetá len smeti z kontajnera. Iných smetí sa ani nedotkne, lebo nemôže. Správy sú plné rečí o čoraz zbytočnejšom NATO. Pomaly ale iste sa menia na predvádzanie zopár samoľúbych manekínov alebo postarších skínov v oblekoch. Všetci sa trasú nad teroristickým krajcom chleba a špekuľujú ako z neho uhryznúť čo najväčšie sústo.

(01. 06. 2004)



Linka na dnes



Ľavica.sk

Pokus vytvoriť na Slovensku portál pre všetko ľavicové. Zatiaľ stojí na pleciach jediného človeka, no napriek tomu svojou aktuálnosťou a profesionalitou stojí za pozornosť.


Komentáre
k článku: Strana zelených s r. o. ?
(zo dňa 15.06.2006, autor článku: Pavol Fabian)

Komentár zo dňa: 09.08.2019 20:25:28
Autor: (@)
Titulok:
Nike http://www.nikeairmaxca.ca/
Ferragamo Canada http://www.ferragamocanada.ca/
Coach Purses http://www.coachbagsoutlet.us/
Longchamp Tote http://www.longchampbackpack.us/
Ralph Lauren Polo Shirts http://www.ralphlauren-polo.us/
Salomon Speedcross 4 http://www.salomons.us/
Off White http://www.offwhites.us/
Supreme Clothing http://www.supreme-canada.ca/
Ultra Boost Uncaged http://www.adidasultraboost.us.com/
New Balance Shoes http://www.newbalanceshoes.us/
Air Max 720 http://www.airmax-720.us/
Louboutin Shoes http://www.redbottomsshoes.us/
Longchamp Bags http://www.longchamp-canada.ca/
Burberry UK http://www.burberrybagsuk.co.uk/
Lebron 16 http://www.lebron-16.us.org/
Champion T Shirt http://www.championhoodie.us.com/
Adidas Yeezy http://www.adidasyeezy.ca/
Jordan Retro 11 http://www.jordan-11.us/
Nike Air Max http://www.nikeuptempo.us/
Adidas NMD http://www.adidasboost.us/
Air Max http://www.nikeairmax-uk.co.uk/
Adidas Superstar http://www.adidas-outlet.ca/
Swarovski http://www.swarovskijewelry.us/
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallraven.us.com/
KD 11 http://www.kd-11.us.org/
Louboutin Shoes http://www.louboutintrainers.co.uk/
Golden Goose Sneakers http://www.goldengooses.us.org/
Asics Gel http://www.asicsrunningshoes.us/
Supreme Shirt http://www.supremeshirt.us/
Nike Air Max 270 http://www.nikeairmaxoutlet.us/
Steph Curry http://www.curry5.ca/
Birkenstock Sale http://www.birkenstock-canada.ca/
Nike http://www.nikecanadashoes.ca/
Kate Spade http://www.katespade-purses.us.com/
Skechers Shoes http://www.skechersshoes-outlet.us/
Goyard Canada http://www.goyardcanada.ca/
Off White Shirt http://www.off-white.us.org/
Balenciaga Bags http://www.balenciaga-sneakers.us.org/
Red Bottom Shoes http://www.redbottoms.us.com/
Adidas Canada http://www.adidascanadashoes.ca/
Christian Louboutin http://www.louboutinredbottomshoes.us/
Jordan Retro 11 http://www.jordanshoesoutlet.us/
Air Jordan http://www.jordanshoes.ca/
Yezzys http://www.yeezytrainers.co.uk/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstock-sale.us/
Harden Shoes http://www.hardenvol3.us/
Balenciaga Shoes http://www.balenciagatrainers.co.uk/
Karen Millen http://www.karen-millen.co.uk/
Pandora Jewelry http://www.pandoracanadas.ca/
Yeezy 500 http://www.adidasnmdwomens.us/
Cartier http://www.cartier.us.org/
Salomon http://www.salomon.in.net/
Kate Spade Canada http://www.katespadecanada.ca/
Vibram 5 Fingers http://www.vibram-fivefingers.us/
Yeezy http://www.yeezy-supply.us/
Bvlgari Sunglasses http://www.bvlgaris.us/
Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.org.uk/
Balenciaga Sneakers http://www.balenciagas.us/
Birkenstock http://www.birkenstock-sandals.co.uk/
Fred Perry Polo http://www.fredperry.us.org/
Fitflop Shoes http://www.fitflopshoes.us/
Coach Outlet Canada http://www.coachbags.ca/
Longchamp Handbags http://www.longchampbags-outlet.us/
Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo.in.net/
Pandora Rings http://www.pandorajewelrystore.us/
Karen Millen Clothing http://www.karen-millen.us/
Nike Shox http://www.nikeshoxwomen.us/
Pandora Jewelry http://www.pandoraus.us/
Converse All Star http://www.conversecanada.ca/
Bape Shark Hoodie http://www.bapecanada.ca/
Suicoke Sale http://www.suicoke.us/
Jimmy Choo http://www.jimmy-chooshoes.us/
MCM Wallet http://www.mcmbags.us/
Supreme Sweatshirt http://www.supremehoodie.co.uk/
Christian Louboutin http://www.christianlouboutin-shoes.us/
Red Bottoms http://www.louboutinredbottoms.us/
Bape Clothing http://www.bapehoodie.co.uk/
Champion Hoodie http://www.championhoodie.co.uk/
Nike Trainers http://www.airmax-270.co.uk/
Coach Bags http://www.coachbags.us/
Clarks Boots http://www.clarksshoes.org.uk/
Air Max 270 http://www.airmax-2019.us/
Mizuno http://www.mizunoshoes.org/
Birkenstock Sale http://www.birkenstockuk.org.uk/
Balenciaga Bags http://www.balenciagasneakers.us/
Bape Shirt http://www.bape.org.uk/
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallraven.us.org/
Fjallraven http://www.fjallraven-kanken.us.org/
Converse http://www.converse-uk.co.uk/
KD 11 Shoes http://www.kd11.ca/
Goyard Wallet http://www.goyard-bags.us/
Fjallraven http://www.fjallravenkanken.us.com/
Fila Shoes http://www.fila.in.net/
Fjallraven http://www.fjallraven.in.net/
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallraven-canada.ca/
Pandora Rings http://www.pandoras.us/
Polo Ralph Lauren http://www.ralphlaurenusa.us/
Vans Old Skool http://www.vansoldskool.org.uk/
Converse All Star http://www.converses.us/
Karen Millen http://www.karenmillendresses.co.uk/
Asics Canada http://www.asicscanada.ca/
Giuseppe http://www.giuseppeshoes.us.org/
Ralph Lauren Outlet http://www.ralph-laurencanada.ca/
Kate Spade http://www.katespadebags.ca/
Lebron 15 http://www.lebron16.ca/
North Face Vest http://www.northfacejacket.us.org/
Puma Rihanna http://www.pumacanada.ca/
Calvin Klein http://www.calvinklein.org.uk/
Off White http://www.offwhitecanada.ca/
Pandora Rings http://www.pandoracanadarings.ca/
Supreme Hoodie http://www.supremeclothings.us.com/
Hydro Flask 32 OZ http://www.hydro-flask.us/
Balenciaga Bags http://www.balenciagashoes.ca/
Kyrie 5 Shoes http://www.kyrie5-shoes.us/
Pandora Canada http://www.pandoracanada.ca/
Air Max 2019 http://www.airmax2019.us/
Vans Old Skool http://www.vansslipon.us/
Aike Air Max http://www.nikeairmax720.us/
Curry 6 http://www.curry5shoes.us.org/
Kyrie 5 http://www.kyrie5shoes.us/
Bape http://www.bape-hoodie.us/
Fila Shoes http://www.filacanada.ca/
Bottega Veneta Bags http://www.bottegavenetas.us/
Yeezy http://www.yeezy-boost.co.uk/
Golden Goose Shoes http://www.goldengoosesneakers.ca/
Ralph Lauren Outlet http://www.polo-ralphlauren.ca/
Michael Kors Purse http://www.michaelkorspurse.us/
Supreme http://www.supremes.us.org/
Champion Hoodie http://www.champion-canada.ca/
Birkenstock http://www.birkenstocksandalssale.us/
ED Hardy http://www.edhardyclothing.us/
Asics Shoes http://www.asicsoutlet.us/
Birkenstock Sale http://www.birkenstockoutlet.us/
Pandora Earrings http://www.pandoraofficialsite.us/
Air Jordan http://www.jordan11.org.uk/
Pandora Jewelry http://www.pandorarings.us/
Fitflop http://www.fitflopsandals.us/
Fila Shoes http://www.filashoes.co.uk/
Fjallraven Kanken http://www.fjallraven.org.uk/
Hydro Flask 40 OZ http://www.hydroflask.us.org/
Vans Shoes http://www.vansshoesoutlet.us/
Louboutin Shoes http://www.redbottomlouboutinshoes.us/
Ecco Sandals http://www.eccoshoessandals.us/
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinredbottoms.us/
Adidas Yeezy Boost 350 http://www.yeezyboost350v2.us.com/
Golden Goose http://www.goldengoose-shoes.us/
Birkenstock http://www.birkenstockcanadasandals.ca/
Mont Blanc Fountain Pen http://www.mont-blancpens.us/
Burberry Bags http://www.mulberryhandbags.us/
Jimmy Choo Shoes http://www.jimmychooheels.us/
Adidas http://www.adidas-trainersuk.org.uk/
Coach Wallet http://www.coachbags.co.uk/
Vibram Shoes http://www.vibram.us.org/
Giuseppe Zanotti http://www.giuseppeshoes.us/
Pandora http://www.pandora.in.net/
Salomon Shoes http://www.salomon-boots.us/
Michael Kors Handbags http://www.michaelkors-bags.us/
Champion Hoodie http://www.championsweatshirt.us.com/
Fitflop Sale http://www.fitflop.org.uk/
Bape Hoodie http://www.bapeshirt.us/
Toms Boots http://www.toms-shoes.us/
Golden Goose Sneakers http://www.goldengoosesneakers.co.uk/
Vans Canada http://www.vanscanada.ca/
Coach Wallet http://www.coach-bags.us/
Skechers http://www.skechersoutlet.us/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.