hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

14. 12. 2019 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuProtestFest 2oo5 v Brně

Od 29. dubna do 5. května 2005 se v Brně bude konat ProtestFest 2005 s podtitulem Proti válce a zbrojení. Tento týden protestních aktivit je odpovědí na zbrojařský veletrh IDET, který se bude v tom čase odehrávat v areálu brněnského výstaviště. Festival představuje propojení aktivit protestního hnutí a alternativní kultury. Cílem je vyjádřit názor na válku a zbrojení a jejich důsledky, na pofiderní obchody zbrojařských firem, na systém, který tyto obchody umožňuje a státní představitele, kteří je oficiálně zaštiťují.

(21. 04. 2005)Linka na dnesAspekt

Veľmi kvalitný feministický mesačník, ktorý možno dokonca na svoju vysokú úroveň na Slovensku dopláca. Napriek rozšírenému nepochopeniu feminizmu (alebo skôr feminizmov) sa nebojí a vytrvalo otvára otázky týkajúce sa ženského hnutia.


Komentáre
k článku: Štrajk miliónov proti daňovej reforme
(zo dňa 02.12.2004, autor článku: Jakub Topol)

Komentár zo dňa: 06.12.2004 19:18:39
Autor: JK (J@K)
Titulok: Re: skusam pochopit
Súhlasím, len by sme nesmeli byť, ako nás nazýva určitá časť spoluobčanov, len bandou "butatótov". Ako sa k legitímnym protestom stavia najdemokratickejšia vláda v histórii tejto gubernie, sme mohli vidieť počas štrajku železničiarov. Použili všetko možné na diskreditáciu, šírili vyložené klamstvá, nenávisť. Neváhali zneužiť súdnictvo. Čo robí s tým "spravodlivý" Lipšic? No samozrejme nič, lebo sa im to hodí! Ja osobne snímam klobúk pred každým, kto si dokáže brániť svoje záujmy pred takou bandou gaunerov, ktorých záujem o človeka končí vhodením volebného lístka do urny. Kiež by sme sa naučili od ľudí z demokratických štátov aj protestovať. A čím skôr - aj štrajkami!

Reakcia na komentár
"Re: skusam pochopit"

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.