hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

22. 04. 2019 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuOd šedesáti tisíců ke spolku s krajní pravicí

Pavel Pečínka

V České republice žije přes 300 000 Romů. Mnoho z nich se pohybuje na nejnižší sociální úrovni, příznačné vysokou nezaměstnaností, chybějícím vzděláním a vysokým podílem na kriminalitě. U romské mládeže existuje jazyková bariéra, kvůli ní se špatně přizpůsobuje okolí a končí ve zvláštních školách, poté vykonává hlavně nekvalifikované práce. Proto se špatně adaptuje ve společnosti, k čemuž přispívá i určitá diskriminace.

(27. 10. 2003)Linka na dnesRovnosť.sk

Server podobného zamerania, ako feminet.sk. Jeho ťažisko je trocha odlišné, okrem ženskej otázky sa výraznejšie ako jeho kolegyňa venuje rovnoprávnosti ľudí s rôznou pohlavnou orientáciou. Nie je zatiaľ až taký bohatý na materiály, ale dobre pokrýva aktuálne otázky.


Komentáre
k článku: NATO je hrozbou pre Európu a treba ho zrušiť
(zo dňa 26.11.2004, autor článku: Jonathan Steele)

Komentár zo dňa: 26.11.2004 20:05:56
Autor: JK (J@K)
Titulok: RE
S tým Mníchovom to asi bude pravda. Toľko zdôrazňovaný "americký národný záujem" a rôzne žoviálne gestá prestanú na Slovensku zrejme fungovať (tu nieto ropa) v momente , ako sa podarí CIA a USA plateným bastardom uskutočniť štátny prevrat na Ukrajine. Čo viac si môže ešte Bush želať? Rusov bude mať na dostrel, do gágora mu tečie iracká ropa...A čo si o tom myslí svet? prečo američanov nenávidí,alebo už konečne začína o počínaní USA rozmýšľať, stále viac a viac ľudí? To žiaľ američanov netrápi. Veď oni sú AMERIČANIA a majú sa dobre. Vďaka čomu?.... Kolonizátori, okupanti sa mi protivili vždy. Akejkoľvek farby sú, akokoľvek sa to zdôvodňuje...

Reakcia na komentár
"RE"

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.