hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

07. 08. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuList revolucionárom

Združenie sociálnej sebaobrany
Mladí sociálni demokrati

Vážená pani, vážený pane,

obraciame sa na Vás ako na osobu, ktorá stála pri rúcaní diktatúry komunistickej strany v novembri 1989. Obávame sa, že slobody a práva, za ktoré ste v tom čase bojovali a ktoré naša spoločnosť v nasledujúcich rokoch skutočne získala, sú dnes opäť ohrozené.

(20. 11. 2003)Linka na dnesZ Magazine

Časopis, ktorý je na americkej ľavici pojmom. Spoluvydáva ho Michael Albert, niekdajší študent Noama Chomského a sám dôležitý ľavicový teoretik, ktorý sa ako jeden z mála zaoberá problémom „čo nechceme, to vieme - ale vieme, čo chceme?" ZMag prináša napr. vysokokvalitné analýzy zahraničnej politiky USA či médií. Keďže je spriaznený s dnes už obrovskou internetovou komunitou ZNet, mnohé články z neho nájdete práve na tejto stránke.


Komentáre
k článku: Sú moslimovia ďalšou obeťou západnej dekadencie?
(zo dňa 13.11.2004, autor článku: Eduard Chmelár)

Komentár zo dňa: 13.06.2005 11:20:15
Autor: Mato (matosnv@gmail.com)
Titulok: KOMENTAR
Neviem taketo reci ohladom terorizmu...je pravda ze vojna v iraku je dost na polemiku.Ani mne by sa nepacilo keby nas niekto prisiel okupovat, ale nemozem byt ani na strane Iraconov ci teroristov.Ano myslim si ze moslimovia su problem!!!!!!Nemam vedomost o tom zeby krestania alebo zidia ci ine nabozenstva vrazdili v mene boha!!!Je to nabozensky fanatizmus a to je problem!!!Vrazdia americkych vojakov co by som pochopil,ale co nepochopim je ze vrazdia nezainteresovanich civilistov a aj svojich vlastnich ludi.....To nie je normalne....Chcel by som vidiet napr Vas v ich zajati a cakala by vas ista smrt len pretoze ste Slovak a slovaci operovali v Iraku,...ako by ste reagovali?Terorizmus je problem a inac ako silou sa riesit neda.Preco by sme mali umierat len preto ze neverime v Alaha a niekde si niekto vyklada Koran tak ze by vyvrazdil kazdeho kdo odporuje islamu?Tak nehovorte prosim o nich ako o chudakoch a ze sa spolcujeme voci nim.Nikto tu nerobi take problemi ako oni....Nech sa vrazdia na svojom uzemi a neotravuju nas,ktori chceme a vieme zit v mieri....
Mrtin

Reakcia na komentár
"KOMENTAR"

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.