hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

29. 01. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Cancún
a čo z neho plynie

Walden Bello

Krach piatej ministerskej konferencie Svetovej obchodnej organizácie (WTO) v nedeľu 14. septembra v Cancúne je udalosťou historických rozmerov. Z Cancúnu vyplýva niekoľko nesmierne významných dôsledkov.

(29. 09. 2003)



Linka na dnes



Feminet.sk

Vynikajúci slovenský server ženského hnutia. Obsahuje kopu materiálov teoretického rázu i články o aktuálnych problémoch. Kto má úprimný záujem dozvedieť sa niečo o feminizme a feminizmoch, bez predsudkov omieľaných bežnými slovenskými médiami, nech zamieri sem.


Komentáre
k článku: Osamělý bojovník František Kriegel
(zo dňa 24.08.2004, autor článku: Leoš Kyša)

Komentár zo dňa: 21.08.2019 02:47:22
Autor: (@)
Titulok:
Nike Air Force 1 Low 07 Lv8 http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-force-1-low-07-lv8_3390.html
Adidas Nmd R1 Womens Black http://www.yeezy-adidas.us/adidas-nmd-r1-womens-black_8197.html
White Asics http://www.asicstrainers.us/white-asics_4352.html
Junior Stan Smith Trainers http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-official-website_6784.html
Adidas Knit Shoes http://www.yeezy-adidas.us/adidas-knit-shoes_9053.html
Nike Roshe Kids http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-roshe-kids_4459.html
Asics Womens Gt 2000 5 http://www.asicstrainers.us/asics-womens-gt-2000-5_3734.html
Nike Air Max 90 Jd http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-max-90-jd_2528.html
Adidas Nmd R1 Gray http://www.yeezy-adidas.us/adidas-nmd-r1-gray_11016.html
Off White X Vans http://www.offwhiteshoesclothing.us/off-white-x-vans_3308.html
Nike Hyperadapt 2.0 http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-hyperadapt-20_4425.html
Nike Cortez 2019 http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-cortez-2019_5650.html
Footasylum Air Max 97 http://www.nike-trainersuk.co.uk/footasylum-air-max-97_4460.html
Ralph Lauren Sport http://www.ralphlaurenpolo-shirts.us/ralph-lauren-sport_2261.html
Adidas Cloudfoam Lite Racer Mens http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-cloudfoam-lite-racer-mens_5571.html
Ugg Mini http://www.uggbootsonsale.us/ugg-mini_2263.html
Air Force 1 2018 http://www.nikeairmaxshoes.us/air-force-1-2018_7053.html
Toddler Nikes http://www.nikeairmax2019.us/toddler-nikes_2837.html
Lebron 15 White http://www.nikeairmax2019.us/lebron-15-white_4061.html
Adidas Adizero Adios Boost http://www.yeezy-adidas.us/adidas-adizero-adios-boost_12186.html
Adidas Adizero Boston Womens http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-adizero-boston-womens_3030.html
Air Max 1 Parra http://www.nikeairmax2019.us/air-max-1-parra_3819.html
Korn Adidas http://www.yeezy-adidas.us/korn-adidas_8973.html
Chicago Pandora Charm http://www.pandorajewelryrings.us/chicago-pandora-charm_2812.html
Asics Mens Gel Rocket 7 http://www.asicstrainers.us/asics-mens-gel-rocket-7_3469.html
Nyse Nike http://www.nikeairmax2019.us/nyse-nike_2977.html
Nike Air Jordan Xi http://www.nikeairmax2019.us/nike-air-jordan-xi_2444.html
Nike Air Vapormax Flyknit 2 White http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-vapormax-flyknit-2-white_5826.html
Adidas Shoes 2019 New http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-shoes-2019-new_3957.html
Adidas Nmd Blackout http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-nmd-blackout_4188.html
Colorful Ultra Boost http://www.yeezyadidas-shoes.us/colorful-ultra-boost_5219.html
Jd Nike Air Max http://www.nike-trainersuk.co.uk/jd-nike-air-max_2723.html
Vapormax Plus Bleached Aqua http://www.nikeairmax2019.us/vapormax-plus-bleached-aqua_5453.html
Adidas Nmd Boys http://www.yeezy-adidas.us/adidas-nmd-boys_8769.html
Adidas Nmd Camouflage http://www.yeezy-adidas.us/adidas-nmd-camouflage_8551.html
Nike Md Runner 2 Mid http://www.nikeairmax2019.us/nike-md-runner-2-mid_4147.html
Adidas 360 Boost http://www.yeezy-adidas.us/adidas-360-boost_10063.html
Nike Hyperdunk 2019 High Top http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-hyperdunk-2019-high-top_6885.html
Adidas Shell Tops http://www.yeezy-adidas.us/adidas-shell-tops_9416.html
Black Huaraches Womens http://www.nike-trainersuk.co.uk/black-huaraches-womens_7917.html
Sell Supreme http://www.supreme-shirt.us/sell-supreme_2538.html
Birkenstock Gizeh Sandals Sale http://www.birkenstock-uk.org.uk/birkenstock-gizeh-sandals-sale_2495.html
Nike Air Flight 89 http://www.nikeairmax2019.us/nike-air-flight-89_6040.html
Nike Velcro Trainers http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-velcro-trainers_2997.html
Toddler Girl Nike Shox http://www.nike-trainersuk.co.uk/toddler-girl-nike-shox_8848.html
Michael Kors Clearance Wallets http://www.michaelkorswallet.us/michael-kors-clearance-wallets_2630.html
Adidas Dame 3 http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-factory_7550.html
Nike Vapormax Plus Red http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-vapormax-plus-red_5628.html
Nike Air Max Invigor Se http://www.nikeairmax2019.us/nike-air-max-invigor-se_5748.html
Nike Air Max 97 Uk http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-max-97-uk_5421.html
Yeezy Drop http://www.yeezyadidas-shoes.us/yeezy-drop_2383.html
2019 Air Max Kpu http://www.nikeairmaxshoes.us/2019-air-max-kpu_5509.html
Nike Classic Shoes http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-classic-shoes_3891.html
Vapormax Flyknit 2 Grey http://www.nike-trainersuk.co.uk/vapormax-flyknit-2-grey_9301.html
Adidas Stella Mccartney Shoes http://www.yeezy-adidas.us/adidas-stella-mccartney-shoes_9362.html
Nike Air Max Sequent 3 http://www.nikeairmax2019.us/nike-air-max-sequent-3_2352.html
Nike Flex 2019 Rn Gs http://www.nikeairmax2019.us/nike-flex-2019-rn-gs_3296.html
Kids Shell Toe Adidas http://www.yeezyadidas-shoes.us/kids-shell-toe-adidas_4613.html
Nike Air Max 2019 All White http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-max-2019-all-white_9117.html
Superstar Sneakers http://www.yeezyadidas-shoes.us/superstar-sneakers_2185.html
White High Top Shell Toe Adidas http://www.yeezy-adidas.us/white-high-top-shell-toe-adidas_11568.html
Birkenstock Outlet Online http://www.birkenstocksandalsshoes.us/birkenstock-outlet-online_2175.html
Nike Coupon Code http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-coupon-code_4484.html
Gold Birkenstocks http://www.birkenstocksandalsshoes.us/gold-birkenstocks_2183.html
Off White Nike Shoes http://www.offwhiteshoesclothing.us/off-white-nike-shoes_3413.html
Yeezy April 2019 http://www.yeezytrainers.org.uk/yeezy-april-2019_2334.html
Footasylum Nike Air Max http://www.nike-trainersuk.co.uk/footasylum-nike-air-max_9281.html
Foam Nike Shoes 2019 http://www.nikeairmax2019.us/foam-nike-shoes-2019_3813.html
Nike Black And Pink Sneakers http://www.nikeairmax2019.us/nike-black-and-pink-sneakers_6687.html
Mens Nike Air 270 http://www.nike-trainersuk.co.uk/mens-nike-air-270_3119.html
Adidas X Neighborhood 2019 http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-x-neighborhood-2019_5827.html
Off White Usa Store http://www.offwhiteshoesclothing.us/off-white-usa-store_3676.html
Mens Air Max 2018 http://www.nikeairmax2019.us/mens-air-max-2018_7248.html
Nike Air Max 97 Og Qs http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-air-max-97-og-qs_2278.html
Michael Kors Mk Bag http://www.michaelkorswallet.us/michael-kors-mk-bag_2391.html
Air Force 1 X Supreme http://www.nike-trainersuk.co.uk/air-force-1-x-supreme_7611.html
Michael Kors Grey Bag http://www.michaelkorswallet.us/michael-kors-grey-bag_2293.html
Nike Burgundy Slides http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-burgundy-slides_2921.html
Nike Sb Mid http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-sb-mid_7390.html
Toddler Adidas Trainers http://www.yeezytrainers.org.uk/toddler-adidas-trainers_3563.html
Adidas Superstar High Top http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-superstar-high-top_5781.html
Asics Underpronation http://www.asicstrainers.us/asics-underpronation_3902.html
Adidas Hamburg http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-hamburg_3603.html
Birkenstock Australia http://www.birkenstock-uk.org.uk/birkenstock-australia_2332.html
Nike Boys Size 6 http://www.nikeairmax2019.us/nike-boys-size-6_3125.html
Pandora 2019 Charm http://www.pandoracharmsjewelry.us/pandora-2019-charm_2904.html
Superstars Camp http://www.yeezyadidas-shoes.us/superstars-camp_2205.html
Pandora 25Th Anniversary Charm http://www.pandorajewelryrings.us/pandora-25th-anniversary-charm_3108.html
John Wall Adidas 2019 http://www.yeezytrainers.org.uk/john-wall-adidas-2019_4791.html
Nike Cortez Big Kid http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-cortez-big-kid_2720.html
Nmd Cs2 Pk http://www.yeezytrainers.org.uk/stan-smith-junior-size-5_6406.html
Air Force One Nike Id http://www.nikeairmaxshoes.us/air-force-one-nike-id_5528.html
Jordan 13 Kids http://www.jordanretro11shoes.us/jordan-13-kids_4626.html
Adidas Tennis Shoes 2019 http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-tennis-shoes-2019_5449.html
Skechers Tone Ups Sandals http://www.skechersboots.us/skechers-tone-ups-sandals_2400.html
Nike Sf High http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-sf-high_6986.html
Design Your Own Adidas Trainers http://www.yeezytrainers.org.uk/design-your-own-adidas-trainers_4755.html
Green Nike Air Max Plus http://www.nikeairmax2019.us/green-nike-air-max-plus_5053.html
Adidas Womens Originals Superstar http://www.yeezy-adidas.us/adidas-womens-originals-superstar_12302.html
Nike 97S http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-97s_5146.html
Air Max 90 2.0 http://www.nike-trainersuk.co.uk/air-max-90-20_7961.html
Nike Run Free 2019 http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-run-free-2019_6104.html
Nike Air Max 2019 Junior Blue http://www.nikeairmax2019.us/nike-air-max-2019-junior-blue_6164.html
Adidas Hamburg Black And Yellow http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-hamburg-black-and-yellow_4765.html
Adidas Es http://www.yeezy-adidas.us/adidas-es_11599.html
Air Jordan 3 Katrina http://www.jordanretro11shoes.us/air-jordan-3-katrina_4460.html
Off White Jordan Blue http://www.jordanretro11shoes.us/off-white-jordan-blue_3982.html
Australian Made Ugg Boots http://www.uggbootsonsale.us/australian-made-ugg-boots_2565.html
Do Yeezys Run True To Size http://www.yeezyadidas-shoes.us/do-yeezys-run-true-to-size_5730.html
Adidas Boston http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-boston_3647.html
Black And White Nike Air Max 2019 http://www.nikeairmaxshoes.us/black-and-white-nike-air-max-2019_4898.html
Nike $5 Coupon http://www.nikeairmax2019.us/nike-5-coupon_3734.html
New Nike Air Max Plus http://www.nikeairmaxshoes.us/new-nike-air-max-plus_3733.html
How Much Are Birkenstocks http://www.birkenstock-uk.org.uk/how-much-are-birkenstocks_2410.html
Palace Adidas 2019 http://www.yeezy-adidas.us/palace-adidas-2019_11314.html
Adidas Boots With Fur http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-boots-with-fur_4415.html
Asics Court Shoes http://www.asicstrainers.us/asics-court-shoes_4488.html
Adidas Gore Tex Terrex http://www.yeezy-adidas.us/adidas-gore-tex-terrex_10942.html
Champs Nmd http://www.yeezyadidas-shoes.us/champs-nmd_3939.html
Nike Spiridon http://www.nikeairmax2019.us/nike-spiridon_3698.html
Grey Adidas Basketball Shoes http://www.yeezy-adidas.us/grey-adidas-basketball-shoes_10297.html
Adidas Kolor Ultra Boost 2019 http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-kolor-ultra-boost-2019_3066.html
Adidas Nmd Womens Size 6 http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-nmd-womens-size-6_3832.html
Men Vapormax http://www.nike-trainersuk.co.uk/men-vapormax_3830.html
Nike Uptempo Black 2019 http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-uptempo-black-2019_5013.html
Blue Adidas Boots http://www.yeezytrainers.org.uk/blue-adidas-boots_6110.html
Air Force 1 Size 10 http://www.nikeairmaxshoes.us/air-force-1-size-10_7270.html
Adidas 3St http://www.yeezytrainers.org.uk/red-and-black-adidas-trainers_7059.html
Nmd Blue http://www.yeezyadidas-shoes.us/nmd-blue_3430.html
Palace Adidas 2019 http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-zx-flux-grey-mens_7187.html
Adidas Winter Boots http://www.yeezytrainers.org.uk/continental-80-adidas_7466.html
Yeezy 350 Tan http://www.yeezyadidas-shoes.us/yeezy-350-tan_2319.html
Nmd Black White http://www.yeezyadidas-shoes.us/nmd-black-white_3877.html
Adidas Ace Primeknit http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-ace-primeknit_3913.html
Buy Jordans http://www.jordanretro11shoes.us/buy-jordans_3562.html
Burgundy Adidas Trainers http://www.yeezytrainers.org.uk/burgundy-adidas-trainers_3581.html
Blue Huaraches Boys http://www.nikeairmax2019.us/blue-huaraches-boys_4690.html
Pandora Sale June 2019 http://www.pandoracharmsjewelry.us/pandora-sale-june-2019_2900.html
Conroe Nike Outlet http://www.nikeairmaxshoes.us/conroe-nike-outlet_3676.html
Cheap Adidas Tubular http://www.yeezyadidas-shoes.us/cheap-adidas-tubular_4738.html
Pandora Spring 2019 http://www.pandoracharmsjewelry.us/pandora-spring-2019_2182.html
Supreme Womens Jacket http://www.supreme-shirt.us/supreme-womens-jacket_2466.html
Michael Kors Handbag And Wallet http://www.michaelkorswallet.us/michael-kors-handbag-and-wallet_2450.html
Adidas Outdoor Promo Code http://www.yeezy-adidas.us/adidas-outdoor-promo-code_11410.html
Navy Blue Air Max 90 http://www.nike-trainersuk.co.uk/navy-blue-air-max-90_5199.html
Nmd_R2 Shoes http://www.yeezytrainers.org.uk/nmd_r2-shoes_5429.html
Nike Tns Sale http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-tns-sale_2670.html
Nike Outlet Coupon http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-outlet-coupon_7508.html
Nike Olympic Shoes 2016 http://www.nikeairmax2019.us/nike-olympic-shoes-2016_5803.html
Pandora May Birthstone Charm http://www.pandoracharmsjewelry.us/pandora-may-birthstone-charm_2669.html

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.