hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

10. 07. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuVýzva zamestnancov SCP pracujúcim a občanom Slovenska

Vážení kolegovia a kolegyne,
sme v situácii, keď sú v našej spoločnosti porušované základné práva zamestnancov. Niektorí z nás boli vyhodení za to, že požadovali slušnú mzdu a organizovali sa v nových odboroch po tom, ako sa stará organizácia dištancovala od našich požiadaviek a podpísala naše výpovede. Ostatným sa vyhrážajú a vo firme sú každodenne šikanovaní.

(19. 11. 2004)Linka na dnesĽavica.sk

Pokus vytvoriť na Slovensku portál pre všetko ľavicové. Zatiaľ stojí na pleciach jediného človeka, no napriek tomu svojou aktuálnosťou a profesionalitou stojí za pozornosť.


Komentáre
k článku: Chceš sa stať vrahom? Pohoda!
(zo dňa 12.07.2004, autor článku: Michal Polák)

Komentár zo dňa: 14.07.2004 12:10:08
Autor: Joseph Grim Feinberg (j_grimfeinberg@post.sk)
Titulok: Elita?
Najzaujmavejsi jav v tejto diskusii je to, ze z nicoho nic nachadzam na Slovensku velke antielitizmus. Ked citam hociaku diskusiu vo Sme, kazdy komentar nadava na sprostych nevdelanych komunistov ci meciaristov. Mame doverit vo vladu, pretoze predsa oni su inteligentni, vzdelani snad v zahranicii, a oni lepsie chapu ekonomicke vedy, nez mi--a pre bohu ti kominsti (dedincania a dedovia) nechapu nic. Nech zije intelligentsia!

No teraz jeden slusny chlap pise clanok v ktorom nesuhlasi s inteligentnymi minstermi inteligentnej vlady, a on nahodou uverejni, kde chodi do skoly, a teraz vsetci nadavaju nanho, ze co si mysli, ze je lepsi jak my? No, mozno nemal dat tuto nalepku, o sebe. Ale keby on pisal napr., ze MO je dar z neba a Meciar/Sevc je svina, by niekto ho obvinil takisto, ako teraz?

Nech zije lud proti elite. Pan Polak urcite nie je ta namyslena nepritelna elita. Citajte napr. Domino Forum, ak chcete nadalej mat na koho nadavat.

Reakcia na komentár
"Elita?"

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.