hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

12. 12. 2019 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuDivadlo NOTA BENE a predstavenie Krvavý kľúč

Burundi/Centrum komunitného rozvoja/Proti prúdu

Spoločne štartujeme projekt Bludisko, o tom, či je možné "rozpohybovať" pustý priestor : a ako to vyzerá, keď architekt hľadá tvar ihriska spoločne s jeho užívateľmi : alebo o tom koľko sa dá získať zdrojov od ľudí zo sídliska : aj o tom, či dokážu ti, čo (vraj) stoja na okraji priniesť komunite profit? :

(25. 05. 2005)Linka na dnesParadigma

"Knihy, ktoré pomáhajú meniť svet." Košické vydavateľstvo, ktoré sa kriticky vyslovuje ku korporačnej globalizácii, k peniazom a ich úlohe v ekonomike - a zároveň hľadá z prírodného hľadiska udržateľné a z ľudského hľadiska akceptovateľné alternatívy. Okrem ponuky kníh nájdete na stránke aj rôzne články na spomínané témy. Vďaka za existenciu vydavateľstva patrí najmä Mikulášovi Hučkovi, ktorý ho upriadol z vlastného nadšenia a energie.


Komentáre
k článku: Chceš sa stať vrahom? Pohoda!
(zo dňa 12.07.2004, autor článku: Michal Polák)

Komentár zo dňa: 12.07.2004 17:02:15
Autor: Tomas z TN (@)
Titulok: Ste skveli!
Mlady pan by to asi zorganizoval racej u seba na zahrade, asi...
A ma uzasne skoly, z coho vyplyva, ze musi mat automaticky pravdu...
Verim tomu, ze tam budu mat slavnostnu vojensku tribunu, na ktorej budu sediet vysoki armadni hodnostari. Pred kazdym vystupenim sa prejde sprievod fanusikov vedeny hudobnikmi popred tuto tribunu, budu mavat vlajockami ASR a budu hromadne prechadzat cez odvadzacie stanky pre dobrovolnikov...
Pocas koncertu sa budu davom prediaret armadni specialisti, ukazovat mladezi nase fantasticke zbrane, lakat ich do armady a samozrejme predvadzat bojove nalety vsetkych nasich dvoch utocnych stihacich lietadiel MIG 29.
Bombardovat budu podium, kde bude momentalne najmenaj ludi, v ramci zachovania humanitarneho charakteru podujatia... Vyzrebovany vitaz bude moct za odmenu v nedelu na prave popoludnie podniknut nicivy nalet na Trenciansky hrad, ma tri nezavisle pokusy. Po zostreleni hradnej veze ho bezplatne ho vycvici na bojoveho pilota, za predpokladu, ze si tento sam zakupi bojove lietadlo.
Popri inych sutaziach bude pocas celeho podujatia prebiehat sutaz o najdlhsi a nahlbsi vykopany zakop, hod granatom(odistenym), utok bajonetom proti davu a sutaz o najvyssi pocet usmrtenych pri pouziti jedineho zasobnika v automatickej puske M23.
Ocakava sa, ze po akcii Zlaty Bazant Pohoda 2004 stupne stav armadnych dobrovolnikov asi o 70 000 % ( slovom - sedemdesiat tisic percent ).
Toto vsetko a este vela dalsich inych skvelych veci nam Miso K. o Pohode zatajil, betar jeden...
No, kto by nesiel na taku prima akciu?

Ja

PS: Ma vobec pre mna zmysel ist tam, ked mam modru knizku?

Reakcia na komentár
"Ste skveli!"

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.