hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

07. 08. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Zrno od pliev alebo Komuže to prospeje?

Gabriela Rothmayerová

Nie je pravda, že reformy, ktoré robí na Slovensku súčasná Dzurindova vláda, sú neúspešné. Žiaľ, sú až príliš úspešné. A preto predsedovi vlády z globálneho pohľadu takej nepatrnej krajiny zagratuloval na otvorenom námestí aj najsilnejší muž planéty. Len si to predstavte, taká pocta! A prečo sa tak stalo?

(30. 03. 2005)



Linka na dnes



Paradigma

"Knihy, ktoré pomáhajú meniť svet." Košické vydavateľstvo, ktoré sa kriticky vyslovuje ku korporačnej globalizácii, k peniazom a ich úlohe v ekonomike - a zároveň hľadá z prírodného hľadiska udržateľné a z ľudského hľadiska akceptovateľné alternatívy. Okrem ponuky kníh nájdete na stránke aj rôzne články na spomínané témy. Vďaka za existenciu vydavateľstva patrí najmä Mikulášovi Hučkovi, ktorý ho upriadol z vlastného nadšenia a energie.


Komentáre
k článku: Zelení v Itálii
(zo dňa 03.05.2004, autor článku: Ivana Mazourová)

Komentár zo dňa: 26.03.2020 07:05:23
Autor: (@)
Titulok:
Pandora http://www.pandora-rings.ca/
Cheap NBA Jerseys http://www.nbajerseysstorecanada.ca/
Stussy Sale http://www.stussy.us.org/
NFL Jerseys http://www.nfljerseyswholesale.us.org/
Louboutin Shoes http://www.christianlouboutintrainers.co.uk/
Adidas Superstar Womens http://www.adidassuperstar.us/
Fila Sneakers http://www.filadisruptor3.us/
MLB Jerseys http://www.mlb-jerseys.us.org/
Burberry Belt http://www.burberryshirt.org.uk/
Champion Hoodie http://www.championhoodie.us.org/
Adidas Nmd http://www.adidasshoes.us.com/
Vans Shoes http://www.vansslipon.us.com/
Fjallraven Kanken Uk http://www.fjallravenkankenbackpack.org.uk/
Asics Shoes http://www.asicsrunningshoesoutlet.us/
Juicy Couture http://www.juicycouturesweatsuit.us/
Burberry Handbags http://www.burberryshirt.us/
Fila Hoodie http://www.filashoes.ca/
Supreme http://www.supremeshirt.us.org/
Karen Millen Outlet http://www.karen-millen.us.org/
Woolrich http://www.woolrichjackets.us/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.yeezyonline.us/
Kate Spade http://www.kate-spadebags.us/
Saucony http://www.sauconys.us/
Christian Louboutin Shoes http://www.redbottoms-louboutin.us/
Asics Gel Kayano 24 http://www.asics-trainers.org.uk/
Fjallraven Bags http://www.fjallraven-kanken.ca/
NHL Store http://www.nhl-jerseys.us.org/
Yeezy Boots http://www.yeezyadidas.us.org/
Juicy Couture Purse http://www.juicycouture-tracksuit.us/
NFL Jerseys http://www.nfljerseysstore.us.org/
Ralph Lauren Dresses http://www.ralphlaurendresses.us.org/
Giuseppe http://www.giuseppe-zanotti.ca/
Coach Handbags http://www.coachbagsoutlet.co.uk/
Burberry Scarf http://www.burberryscarf.us/
Puma http://www.puma-shoes.us/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.yeezy750.us/
Official NFL Jersey http://www.nfljerseysshop.ca/
Miu Miu Tote Bags http://www.miumius.us/
Coach Factory Outlet Online http://www.coachhandbagsoutlet.us/
Steve Madden Heels http://www.stevemadden.us.com/
Christian Louboutin Sneakers http://www.christianlouboutinboots.us/
Suicoke Moto http://www.suicoke.co.uk/
Bottega Veneta http://www.bottegaveneta-bags.us/
Vibram Boots http://www.vibrams.us/
Fitflop http://www.fitflopshoes.org.uk/
Jordan Retro http://www.jordan-11.us.org/
Juicy Couture Tracksuit http://www.juicycouture.org.uk/
Vibram Boots http://www.vibram-shoes.us/
Fila Dress http://www.filatrainers.co.uk/
Official NHL Jersey http://www.nhljerseys.ca/
Adidas Shoes http://www.adidas-shoes.ca/
Ecco Mens Shoes http://www.eccoboots.us/
Golden Goose http://www.goldengoosesneakersoutlet.us/
Vibram Five Fingers http://www.vibramfivefingershoes.us/
Tommy Hilfiger Dresses http://www.tommyhilfigerjacket.us/
NBA Store http://www.nbabasketballjerseys.us.com/
Red Bottoms http://www.louboutin-shoes.us/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstocksandalssale.co.uk/
Valentino Canada http://www.valentinocanada.ca/
Fjallraven Kanken http://www.fjallravenkankenbackpack.ca/
Ferragamo Shoes http://www.salvatoreferragamoshoes.us/
Vans Slip On http://www.vanscanada.ca/
Steve Madden Heels http://www.stevemadden.us.org/
Brooks Sneakers http://www.brooksshoesoutlet.us/
Mizuno Shoes http://www.mizunooutlet.us/
Supreme http://www.supremetshirt.us/
Yeezy 350 http://www.yeezy950.us/
Brooks Womens Shoes http://www.brooksrunningshoes.us/
Yeezy http://www.yeezy350.us/
Christian Louboutin http://www.christianlouboutin.us.org/
Ralph Lauren Polo Shirts http://www.ralphlaurenshirt.co.uk/
Fred Perry T Shirt http://www.fredperryshirt.us/
Fjallraven Kanken Mini http://www.fjallraven-kanken.us/
Bape http://www.bapehoodie.us.org/
Ferragamo Shoes http://www.salvatoreferragamoshoesoutlet.us/
Red Bottoms http://www.christianlouboutin.us.com/
Kate Spade Handbags http://www.katespadepurse.us/
Mizuno Shoes http://www.mizunoshoesoutlet.us/
Cheap MLB Jerseys http://www.mlbjerseysshop.us.org/
Suicoke Moto http://www.suicoke.us.org/
Ed Hardy Clothing http://www.edhardyshirt.us/
MLB Jerseys http://www.mlbjerseysstore.us.com/
Official MLB Jersey http://www.mlbjerseysstore.ca/
Vibram http://www.vibram-shoes.us.org/
Brooks Sneakers http://www.brooksrunningshoes.us.org/
Jordan 11 http://www.jordan-11.ca/
Fitflop Boots http://www.fitflopshoessale.us/
Yeezy Boost 350 http://www.adidasyeezy.us.org/
Cartier Love Ring http://www.cartierring.us/
Ecco Sandals http://www.eccoshoessale.us/
Suicoke Sandals http://www.suicokes.us/
Jimmy Choo Boots http://www.jimmy-choo.us.com/
Brooks Beast http://www.brooks-shoes.us.com/
Golden Goose Canada http://www.goldengoosesneakerscanada.ca/
Bape T Shirt http://www.bapeshirt.us.org/
Salomon Boots http://www.salomonboots.us/
Official NBA Jersey http://www.nbajerseysstore.ca/
Christian Louboutin http://www.christianlouboutinshoes.ca/
Jordan 11 Shoes http://www.jordan11shoes.us/
NBA Jerseys http://www.basketballjerseys.us.org/
Champion Shirt http://www.championshirt.us/
Wholesale NBA Jerseys http://www.nbajerseysstore.us.org/
Off White http://www.offwhitetshirt.us/
Kate Spade Canada http://www.katespadecanada.ca/
Jimmy Choo Boots http://www.jimmychoo-heels.us/
NHL Shop http://www.nhljerseyswholesale.us.org/
Louboutin Shoes http://www.louboutinshoes.us.org/
Skechers Shoes http://www.skechersbootsoutlet.us/
Toms Shoes http://www.toms-boots.us/
Kate Spade Outlet http://www.katespadehandbags.ca/
Salomon Canada http://www.salomon-shoes.ca/
Mont Blanc Refills http://www.montblancs.co.uk/
Red Bottoms http://www.louboutin-redbottoms.us/
Champion Sweatshirt http://www.championclothing.org.uk/
Asics Kayano http://www.asicsrunningshoes.org.uk/
Adidas Yeezy http://www.yeezyadidascanada.ca/
Jordan 11 http://www.newjordansshoes.us/
MLB Jerseys http://www.mlb-shop.us.com/
Air Max http://www.airmaxshoes.us/
Hydro Flask 40 Oz http://www.hydroflasks.us.com/
NHL Store http://www.nhljerseysshop.us.org/
Goyard http://www.goyardbags.us.org/
Bape Clothing http://www.bape-shirt.us/
Official NFL Jersey http://www.nfljerseysshop.us.org/
Ecco Boots http://www.ecco-boots.ca/
Skechers http://www.skechersshoescanada.ca/
Jordan 11 Shoes http://www.jordanretro11spacejam.us/
Christian Louboutin Outlet http://www.christianlouboutinshoesoutlet.us/
NFL Shop http://www.nfljerseysforsale.us.org/
Ecco Shoes http://www.eccosneakers.us/
Christian Louboutin Heels http://www.christianlouboutinoutletshoes.us/
Vibram Shoes http://www.vibram-shoes.us.com/
NBA Shop http://www.nbajerseysshop.us.org/
Coach Outlet http://www.coachhandbags.us/
Fila Clothing http://www.filatrainers.org.uk/
NFL Jerseys http://www.nfljerseyscheap.us.org/
Miu Miu Backpack http://www.miumiuhandbags.us/
Beats Wireless Headphones http://www.wirelessbeats.us.com/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstockcanada.ca/
Bape Shirt http://www.bapehoodieonline.us/
Hydro Flask Water Bottle http://www.hydroflask.us/
Nike Air Max http://www.nike-shoes.us/
Goyard Bags http://www.goyardbags.ca/
Asics Gel Kayano http://www.asicswrestlingshoes.us/
Official NFL Jersey http://www.officialnflshop.us.org/
Kate Spade Handbags http://www.katespade-bags.co.uk/
Fendi Belt http://www.fendiclothing.us/
Ultra Boost 4.0 http://www.adidasultraboost.us/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstocksandals.us.org/
NBA Shop http://www.raptorsjersey.ca/
Ed Hardy http://www.edhardy-clothing.us/
Under Armour Outlet http://www.underarmour.us.org/
Jordan 11 http://www.jordanbasketballshoes.us/
Ecco Boots http://www.eccosandals.us.com/
Yeezy http://www.yeezyboost350-v2.us/
Goyard Purse http://www.goyardwallet.us/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.