hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

26. 05. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Vize Státu, ve kterém byl politik nahrazen manažerem

Subcomandante Marcos

Když se plány Moci hroutí a zatímco velké mediální korporace kolísají mezi těmi absurditami a tragédiemi, které předvádí a podporuje světová politická třída, nezastavují se dole, ve velké a široké základně chvějící se moderní babylonské věže, hnutí. A i když se ještě pohybují nejistě, začínají znovu získávat slovo a svou schopnost jednat jako zrcadlo a lupa. Zatímco se nahoře rozhoduje politika konfliktu, v základně světa ti druzí, ti jiní, nacházejí jeden druhého a ty druhé, jiné, kdo jsou odlišní, kdo jsou ale také těmi, kdo jsou dole.

(13. 05. 2004)



Linka na dnes



Ľavica.sk

Pokus vytvoriť na Slovensku portál pre všetko ľavicové. Zatiaľ stojí na pleciach jediného človeka, no napriek tomu svojou aktuálnosťou a profesionalitou stojí za pozornosť.


Komentáre
k článku: Zelení v Itálii
(zo dňa 03.05.2004, autor článku: Ivana Mazourová)

Komentár zo dňa: 02.08.2019 15:02:35
Autor: (@)
Titulok:
Nike Max Air 2019 http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-max-air-2019_5022.html
Nike Air Max Zero Essential White http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-air-max-zero-essential-white_5036.html
Adidas Wang http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-wang_4973.html
Ugg Australia Outlet http://www.uggbootsonsale.us/ugg-australia-outlet_2498.html
More Uptempo http://www.nikeairmax2019.us/more-uptempo_4134.html
Top 10 Nike Running Shoes 2019 http://www.nikeairmaxshoes.us/top-10-nike-running-shoes-2019_2871.html
Nike Presto Fly Womens Black http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-presto-fly-womens-black_2752.html
Adidas Retro Trainers Sale http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-retro-trainers-sale_5192.html
Nike Air Max Size 8 Mens http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-max-size-8-mens_5525.html
Nike Air Max 97 Cheap Uk http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-max-97-cheap-uk_6143.html
Air Max 97 Se http://www.nike-trainersuk.co.uk/air-max-97-se_5716.html
Womans Adidas Trainers http://www.yeezytrainers.org.uk/womans-adidas-trainers_4032.html
Nike Black Slippers http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-black-slippers_6268.html
Adidas Yeezy Australia http://www.yeezy-adidas.us/adidas-yeezy-australia_9936.html
Nike Spiridon Sale http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-spiridon-sale_7079.html
Nike Air Max 90 Mesh Sneaker http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-air-max-90-mesh-sneaker_3149.html
Girls Nike Shoes Size 1 http://www.nikeairmax2019.us/girls-nike-shoes-size-1_3827.html
Nike Metcon X http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-metcon-x_4410.html
Yeezy 350 Beluga http://www.yeezyadidas-shoes.us/yeezy-350-beluga_2496.html
Red Air Nike http://www.nikeairmaxshoes.us/red-air-nike_2782.html
Pandora Love Necklace http://www.pandorajewelryrings.us/pandora-love-necklace_3062.html
Semi Frozen Yeezy http://www.yeezytrainers.org.uk/semi-frozen-yeezy_2800.html
Pharrell Williams Adidas Nmd 2019 http://www.yeezyadidas-shoes.us/pharrell-williams-adidas-nmd-2019_3501.html
Kids Black Adidas Trainers http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-stan-smith-original_7210.html
Adidas Super Tobacco http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-super-tobacco_4413.html
Nike Air Max 1 Essential White http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-max-1-essential-white_7202.html
Pandora Tanger Outlet http://www.pandoracharmsjewelry.us/pandora-tanger-outlet_2717.html
Nike Lunarepic High http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-lunarepic-high_6427.html
Adidas Kanadia 7 http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-trainers-size-1_6991.html
Asics Womens Running Shoes http://www.asicstrainers.us/asics-womens-running-shoes_3817.html
Air Max 98 Colorways http://www.nikeairmaxshoes.us/air-max-98-colorways_2930.html
Adidas Samba White http://www.yeezy-adidas.us/adidas-samba-white_9275.html
Cheap Nike Air Max Trainers China http://www.nike-trainersuk.co.uk/cheap-nike-air-max-trainers-china_3288.html
Adidas Spezial 2018 http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-originals-tubular-shadow-jacquard_7536.html
Pandora Colombia http://www.pandoracharmsjewelry.us/pandora-colombia_2540.html
Tan Nike Running Shoes http://www.nikeairmax2019.us/tan-nike-running-shoes_5418.html
Adidas Cloudfoam Men http://www.yeezy-adidas.us/adidas-cloudfoam-men_9543.html
Black And White Nike Slides Womens http://www.nikeairmax2019.us/black-and-white-nike-slides-womens_5819.html
Adidas Nmd Xr 1 http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-nmd-xr-1_2981.html
New Adidas Sneakers http://www.yeezy-adidas.us/new-adidas-sneakers_9249.html
Adidas Ortholite Black http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-ortholite-black_5508.html
Adidas Nmd R2 Grey http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-nmd-r2-grey_3434.html
Adidas Climachill http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-climachill_5418.html
Nike Air Force 1 07 http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-force-1-07_7493.html
Adidas Leather High Tops http://www.yeezy-adidas.us/adidas-leather-high-tops_8124.html
Nike Running Shoes http://www.nikeairmax2019.us/nike-running-shoes_2716.html
Us Navy Air Force http://www.nikeairmaxshoes.us/us-navy-air-force_3192.html
Gray Roshes http://www.nikeairmaxshoes.us/gray-roshes_6599.html
Jd Yeezy Raffle http://www.yeezytrainers.org.uk/jd-yeezy-raffle_2353.html
Nike Air Force 1 Release Dates 2019 http://www.nikeairmax2019.us/nike-air-force-1-release-dates-2019_4095.html
Nike Zoom Fly White http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-zoom-fly-white_8761.html
Nike Air Max 2019 360 http://www.nikeairmax2019.us/nike-air-max-2019-360_5713.html
Adidas Lifting Shoes http://www.yeezy-adidas.us/adidas-lifting-shoes_9299.html
Ralph Lauren Long Sleeve http://www.ralphlaurenpolo-shirts.us/ralph-lauren-long-sleeve_2211.html
Adidas With Pink Stripes http://www.yeezy-adidas.us/adidas-with-pink-stripes_10432.html
Nike Metcon Dsx http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-metcon-dsx_2831.html
Adidas Ultra Boost Uncaged Parley http://www.yeezy-adidas.us/adidas-ultra-boost-uncaged-parley_8250.html
Nike Free Rn Commuter 2019 Plum http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-free-rn-commuter-2019-plum_8115.html
Pandora Scissor Charm http://www.pandorajewelryrings.us/pandora-scissor-charm_2570.html
Nike Mens Air Zoom Pegasus 35 http://www.nikeairmax2019.us/nike-mens-air-zoom-pegasus-35_4038.html
White And Silver Huaraches http://www.nikeairmax2019.us/white-and-silver-huaraches_6442.html
Adidas Men http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-men_3806.html
Adidas Tubular Womens Grey http://www.yeezy-adidas.us/adidas-tubular-womens-grey_11488.html
Birkenstock Papillio Sandals http://www.birkenstocksandalsshoes.us/birkenstock-papillio-sandals_2465.html
Balenciaga Race Runners Mens http://www.balenciagashoessneakers.us/balenciaga-race-runners-mens_2204.html
Nmd Sashiko http://www.yeezyadidas-shoes.us/nmd-sashiko_3372.html
Air Max 95 Og Blue http://www.nike-trainersuk.co.uk/air-max-95-og-blue_6023.html
Adidas Terrex Womens http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-terrex-womens_5038.html
Air Max Size 12 http://www.nikeairmax2019.us/air-max-size-12_5847.html
Ultra Boost Running http://www.yeezyadidas-shoes.us/ultra-boost-running_5222.html
Adidas Y3 Sale http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-y3-sale_5469.html
Adidas Lite Racer Cloudfoam http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-lite-racer-cloudfoam_5058.html
Lebron Shoe Size http://www.nikeairmax2019.us/lebron-shoe-size_5528.html
Different Adidas Shoes http://www.yeezy-adidas.us/different-adidas-shoes_7968.html
Purple Shell Toe Adidas http://www.yeezyadidas-shoes.us/purple-shell-toe-adidas_4380.html
Air Max 270 Grey http://www.nike-trainersuk.co.uk/air-max-270-grey_7842.html
Nike Hyperdunk Flyknit Low 2019 http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-hyperdunk-flyknit-low-2019_8168.html
Adidas Pure Boost 2017 http://www.yeezy-adidas.us/adidas-pure-boost-2017_10408.html
Nike Air Af1 http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-af1_2732.html
Adidas Zx Flux Black And White http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-zx-flux-black-and-white_4950.html
Vintage Adidas High Tops http://www.yeezyadidas-shoes.us/vintage-adidas-high-tops_4904.html
When Is Air Max Day 2018 http://www.nike-trainersuk.co.uk/when-is-air-max-day-2018_4754.html
White Nike Slides Mens http://www.nikeairmax2019.us/white-nike-slides-mens_6992.html
Uggs Cost http://www.uggbootsonsale.us/uggs-cost_2463.html
Air Force 1 Jewel http://www.nike-trainersuk.co.uk/air-force-1-jewel_7277.html
Pandora Rings Near Me http://www.pandorajewelryrings.us/pandora-rings-near-me_2440.html
Womens Floral Adidas Shoes http://www.yeezy-adidas.us/womens-floral-adidas-shoes_10704.html
Nike Total 90 Laser Ii http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-total-90-laser-ii_7162.html
Adidas Y3 Womens http://www.yeezy-adidas.us/adidas-y3-womens_10795.html
Air Force One 07 Lv8 http://www.nikeairmaxshoes.us/air-force-one-07-lv8_4342.html
Yellow Pharrell Adidas http://www.yeezy-adidas.us/yellow-pharrell-adidas_11071.html
Playstation Air Force 1 2018 http://www.nikeairmaxshoes.us/playstation-air-force-1-2018_3719.html
Nike Outlet Coupon http://www.nikeairmax2019.us/nike-outlet-coupon_2487.html
Supreme Girl Hoodie http://www.supreme-shirt.us/supreme-girl-hoodie_2482.html
Adidas Gazelle Leather http://www.yeezy-adidas.us/adidas-gazelle-leather_10440.html
Adidas Alphabounce Black http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-alphabounce-black_4704.html
Nike Blazer Low Lx http://www.nikeairmax2019.us/nike-blazer-low-lx_3926.html
Balenciaga Official Website http://www.balenciagashoessneakers.us/balenciaga-official-website_2236.html
Y3 Qasa High Black http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-hamburg-mens_7269.html
Crazy Adidas http://www.yeezyadidas-shoes.us/crazy-adidas_4828.html
Mens Nike Presto Extreme http://www.nikeairmaxshoes.us/mens-nike-presto-extreme_3350.html
Blue Adidas Slides http://www.yeezyadidas-shoes.us/blue-adidas-slides_4730.html
Pandora Gymnastics Charm http://www.pandorajewelryrings.us/pandora-gymnastics-charm_2470.html
White And Navy Stan Smith http://www.yeezytrainers.org.uk/white-and-navy-stan-smith_5949.html
Yeezy 350 V3 http://www.yeezytrainers.org.uk/yeezy-350-v3_2276.html
Pink Nike Shox http://www.nikeairmaxshoes.us/pink-nike-shox_6595.html
Nike Flex Run 2018 http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-flex-run-2018_3354.html
Nike Janoski Trainers http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-janoski-trainers_7910.html
Air Max Running http://www.nike-trainersuk.co.uk/air-max-running_6388.html
Blue And Yellow Adidas Trainers http://www.yeezytrainers.org.uk/blue-and-yellow-adidas-trainers_5471.html
Adidas Tubular Pink http://www.yeezy-adidas.us/adidas-tubular-pink_8902.html
Baby Kobe Shoes http://www.nikeairmaxshoes.us/baby-kobe-shoes_2173.html
Adidas Yeezy Boost 350 Uk http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-yeezy-boost-350-uk_2600.html
Nike Benassi Slides Pink http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-benassi-slides-pink_4408.html
Skechers Wide Fit Womens http://www.skechersboots.us/skechers-wide-fit-womens_2467.html
Pink Yeezy Boost 350 http://www.yeezyadidas-shoes.us/pink-yeezy-boost-350_2827.html
Nike Cortez Grey http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-cortez-grey_4284.html
Adidas 350 Off White & Collegiate Navy http://www.offwhiteshoesclothing.us/adidas-350-off-white--collegiate-navy_3617.html
Baby Girl Jordans http://www.jordanretro11shoes.us/baby-girl-jordans_4395.html
Flyknit Racer http://www.nike-trainersuk.co.uk/flyknit-racer_2982.html
Cool Jordans http://www.jordanretro11shoes.us/cool-jordans_4038.html
Nike Air Max 2.0 http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-max-20_5074.html
All White Ultra Boost 3.0 http://www.yeezyadidas-shoes.us/all-white-ultra-boost-30_5298.html
Pink And White Nike Trainers http://www.nike-trainersuk.co.uk/pink-and-white-nike-trainers_3738.html
Michael Kors Pocketbooks On Sale http://www.michaelkorswallet.us/michael-kors-pocketbooks-on-sale_2463.html
Yeezy Drop June 2019 http://www.yeezytrainers.org.uk/yeezy-drop-june-2019_2255.html
Michael Jordan House http://www.jordanretro11shoes.us/michael-jordan-house_3948.html
Yeezy Wave http://www.yeezytrainers.org.uk/yeezy-wave_2324.html
Nike Marty Mcfly http://www.nikeairmax2019.us/nike-marty-mcfly_6474.html
Ultra Boost St http://www.yeezyadidas-shoes.us/ultra-boost-st_5495.html
Nike Air Jordan 1 Low http://www.jordanretro11shoes.us/nike-air-jordan-1-low_4312.html
Moonrocks Yeezy http://www.yeezyadidas-shoes.us/moonrocks-yeezy_5790.html
Nike Id Jordan 1 http://www.nikeairmax2019.us/nike-id-jordan-1_4364.html
Adidas Gazelle Burgundy Womens http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-gazelle-burgundy-womens_4129.html
Nike Air Shoes http://www.nikeairmax2019.us/nike-air-shoes_2802.html
Adidas Alexander Wang Trainers http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-alexander-wang-trainers_5050.html
Army Green Adidas Shoes http://www.yeezy-adidas.us/army-green-adidas-shoes_11571.html
Adidas Eqt Support Adv http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-eqt-support-adv_3438.html
Nmd Black And White http://www.yeezytrainers.org.uk/nmd-black-and-white_5241.html
White Af1 http://www.nike-trainersuk.co.uk/white-af1_7844.html
Adidas Voucher Codes 2019 http://www.yeezy-adidas.us/adidas-voucher-codes-2019_10693.html
Purple Balenciaga http://www.balenciagashoessneakers.us/purple-balenciaga_2323.html
Tanjun Sandals Nike http://www.nikeairmaxshoes.us/tanjun-sandals-nike_4195.html
Nike Zoom Winflo 5 Mens http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-zoom-winflo-5-mens_6537.html
Jordan 12 Ovo http://www.jordanretro11shoes.us/jordan-12-ovo_4282.html
Adidas Superstar Glitter http://www.yeezy-adidas.us/adidas-superstar-glitter_11085.html
Adidas Cheer Flyer Shoes http://www.yeezy-adidas.us/adidas-cheer-flyer-shoes_11944.html
Adidas Promo Code May 2019 http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-promo-code-may-2019_4019.html
Hot Pink Adidas http://www.yeezy-adidas.us/hot-pink-adidas_9103.html
Nike Metcon Repper Dsx Womens http://www.nikeairmax2019.us/nike-metcon-repper-dsx-womens_5949.html

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.