hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

29. 05. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuProtest - pro test

Jaro Dunaj

Tak si pomaly ale iste zvykáme na zátarasy v mestách, osobné prehliadky, odklonenú verejnú aj osobnú dopravu. Policajtov v civile nahrádzajú kamery, skenery a všeliaké iné potvorstvá. Aby sme dokázali že je to všetko treba, tak niekto spriaznený šuchne do igelitky šulec nejakej "Explosivo Plastico" samozrejme tak, aby ani náhodou nebuchla, a keď by buchla, tak rozmetá len smeti z kontajnera. Iných smetí sa ani nedotkne, lebo nemôže. Správy sú plné rečí o čoraz zbytočnejšom NATO. Pomaly ale iste sa menia na predvádzanie zopár samoľúbych manekínov alebo postarších skínov v oblekoch. Všetci sa trasú nad teroristickým krajcom chleba a špekuľujú ako z neho uhryznúť čo najväčšie sústo.

(01. 06. 2004)Linka na dnesNew Left Review

Hlboko vážená „vlajková loď západnej intelektuálnej ľavice", kritická tak k vlažnej sociálnej demokracii, ako k „reálnemu socializmu" (pri zrode NLR stáli bývalí členovia komunistickej strany, ktorí ju opustili na protest proti sovietskemu zásahu v Maďarsku v r. 1956). NLR sa zaoberal a zaoberá najrôznejšími témami, od Frankfurtskej školy cez čínsku kultúrnu revolúciu až po východeurópskych ľavicových disidentov, či dnes antikapitalistické hnutie.


Komentáre
k článku: Čo sa babe chcelo, to sa babe snilo
(zo dňa 08.12.2003, autor článku: Eduard Chmelár)

Komentár zo dňa: 17.09.2019 06:55:27
Autor: (petrowvadiusch4@ya.ru)
Titulok: Re: http://www.coachoutletstoreofficial.us.com
Ďđĺäëŕăŕĺě Âŕřĺěó âíčěŕíčţ íĺńęîëüęî ěŕëĺíüęčő őčňđîńňĺé, ń ďîěîůüţ ęîňîđűő Âű ńěîćĺňĺ íŕěíîăî ńîęđŕňčňü đŕńőîäű íŕ îňäűő, ÷ňî ďîěîćĺň Âŕě ďđčâĺçňč čç îňďóńęŕ áîëüřĺ ńóâĺíčđîâ, îáíîâîę č ˙đęčő âďĺ÷ŕňëĺíčé.

Îá ýňîě ˙ óçíŕë â ńňŕňüĺ <a href=http://female-happiness.com/hotels-of-world/57-otdyhaem-ekonomno-7-sposobov-sokratit-rashody.html>Îňäűőŕĺě ýęîíîěíî: 7 ńďîńîáîâ ńîęđŕňčňü đŕńőîäű</a>.

Reakcia na komentár
"Re: http://www.coachoutletstoreofficial.us.com"

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.